Corn Snake Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Corn Snake Ro

Totul despre Corn snake
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
andreybcl96
Ou
Ou
andreybcl96


Mesaje : 18
Data de inscriere : 23/09/2009
Varsta : 28

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 9:18 am

m-am gandit sa creez ceva cu ajutorul fratelui meu va rog sa imi spuneti daca vi se pare ca ceva nu este bine mai departe...va las pe voi sa priviti schita la care mam gandit
Sus In jos
andreybcl96
Ou
Ou
andreybcl96


Mesaje : 18
Data de inscriere : 23/09/2009
Varsta : 28

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 9:24 am

ptr imagine :

cu NEGRU = Peretii terariului
cu ROSU INCHIS = despartitoru de compartiment
cu ALBASTRU = opritorul de geamuri

geamurile vor fi pe sina absolut toate
jos va fi un dulap pentru a tine acolo produsele necesare pentru terariu si animale
ce ma sfatuiti sa pun in spate pentru ca oricum va fi si decor pe spate PAL sau geam?? eu am niste PAL MELAMINAT la tara cat sa fac 10 dastea pentru ca am pe cineva care a lucrat la mobila si mi lea dat gratis deci nu ar fi problema ptr ca este foarte scump o foaie de PAL

tot va avea o lungime de 1.50 m , o latime de 50 cm , si o inaltime de 1.50 m

haideti ca eu am scris aici dar va rog sa ma ajutati sa imi spuneti si mie cum pun poza cu schita va rog mult Very Happy
Sus In jos
Corleone
Moderator
Corleone


Mesaje : 109
Data de inscriere : 10/09/2009
Varsta : 33
Localizare : Spania

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 11:57 am

man, v\chiar vrei sa faci asa ceva, sau sunt iar povesti de adormit copii? banuiesc ca terrariul din postul anterior nu va mai fi facut
Sus In jos
https://corn-snake-ro.forumgratuit.ro
andreybcl96
Ou
Ou
andreybcl96


Mesaje : 18
Data de inscriere : 23/09/2009
Varsta : 28

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 2:22 pm

da chiar il voi face trebuia sa ma apuc de astazi de el dar am avut o probl si am ajuns prin spital si din spital am fost cu fratemioo sa luam ce ne mai trebuie am luat niste sine pentru geamuri , manere pentru geamuri , suruburi ,niste silicon , si picioruse din cauciuc pentru a nu aluneca
Sus In jos
movix
Moderator
movix


Mesaje : 72
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 35
Localizare : Resita

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 11:27 pm

Un cioban pus pe sotii obisnuia sa strige: -Sariti, sariti! A venit lupul la oi!
Ceilalti ciobani veneau fuga sa-l ajute si atunci el se prapadea de ras. Intr-o buna zi, lupul veni cu-adevarat la stana.
Ciobanul striga dupa ajutor, dar nu mai veni nimeni si lupul ii manca linistit toate oile.
Morala acestei fabule:
Mincinosul nu e crezut nici cand spune adevarul.
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Sus In jos
andreybcl96
Ou
Ou
andreybcl96


Mesaje : 18
Data de inscriere : 23/09/2009
Varsta : 28

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 6:29 am

multumesc ca mai facut mincinos
Sus In jos
movix
Moderator
movix


Mesaje : 72
Data de inscriere : 20/09/2009
Varsta : 35
Localizare : Resita

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 10:19 am

e o fabula man, nu vad unde am zis ca u esti mincinos Question Question la cate aberatii si abureli ai spus vrei sa te mai vreada cineva??
Sus In jos
andreybcl96
Ou
Ou
andreybcl96


Mesaje : 18
Data de inscriere : 23/09/2009
Varsta : 28

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 11:15 am

ok intradevar sunt de acord cu tine dar tu nu ai facut niciodata greseli??? cred ca nimeni nu sa nascut perfect si indiferent ce greseli face merita o alta sansa
Sus In jos
andreybcl96
Ou
Ou
andreybcl96


Mesaje : 18
Data de inscriere : 23/09/2009
Varsta : 28

UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 4:15 pm

se pare ca am deraiat de la topic cam mult
Sus In jos
Continut sponsorizat





UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Empty
MesajSubiect: Re: UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT   UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT Icon_minitime

Sus In jos
 
UN PROIECT DIFICIL DAR INTERESANT
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Corn Snake Ro :: Reptile :: Terrariu-
Mergi direct la: